Kırk Zade

1835 ten beri..   
KIRK Yıllık Hatrın Sahibi; 
KIRK Zâde Türk kahvesi


KIRK Yıllık Hatrın Sahibi;

KIRK Zade Türk Kahvesi 


Dünyanın en iyi kahve çekirdeklerini getirerek lezzetli kahve içmenizi sağlıyoruz. 

Profesyonel paketleme ile ilk günkü tazeliğini koruması için en kaliteli paketlerde muhafaza edip,en iyi şekilde kavurup en ileri tekniklerde öğütüyoruz. 


KIRK ZÂDE Kahve dükkanlarında bir çok lezzetli kahveleri test etmeniz mümkün. 


En kaliteli kahveleri bütççenize uygun fiyata almanızı sağlıyoruz. 


Birbirinden özel KIRKZÂDE Kahve çeşitlilerinin kokusu,Lezzeti,Damaklarda bıraktığı kahve aroması ve bol telvesi ile içenleri adeta büyülüyor.Üç kıtanın farklı ülkelerinden gelen kahve çekirdeklerinin damak lezzetinize göre farklı aromalar katarak KIRK çeşit kahve bulmanız mümkün. 


KIRK farklı yöntem ile hazırlanan ve pişirilen KIRKZÂDE Kahvelerin 1835 Yılına uzanan,KIRKZÂDE Kahvesi tadı ve kokusuyla baş döndüren kadim kültürümüz Türk kahvesi, Türk mutfağının olmazsa olmazları arasında yerini alıyor. 


Günün ilk ışıklarıyla kokusu etrafı saran vazgeçemediğimiz bu kadim lezzet, her yudumunda sizi özel hissettirmekle kalmıyor, dost meclislerinde hatrına bir KIRK yıl daha ekliyor. 


3.Kuşak kahvecilikte Osmanlı dönemimde  yaşamış Hasan Ağa nın torunu olan Zeki Kırk ın en küçük oğlu Arif Kırk bakır tepsi ve cezveleri satarmış.4.kuşak olan Arif Kırk ın oğlu ünlü turizmci Huseyin Kırk ın 1835 yılından esinlenerek Türkiye’nin ve Dünyanın hızla büyüyen markalarından biri olan KIRKZÂDE TÜRK KAHVESİ markasını büyük  özveri  ile kurarak Otantik kahve dükkanlarına aldığı farklı kahve anlayışı ile Gerçek Türk kahvesinin içme adabını ve kültürünü kahve severler için aktarıyor.


KIRKZÂDE kahve çekirdeklerini kavurarak yeni nesil kahve sevenlerde unutulmadı;kaliteli Filtre kahveleri ve Espresso kahve çekirdeklerini KIRK  ZÂDE kahve dükkânlarında bulabilirsiniz. 


Kavrulmuş taze çekilmiş kahveleri Kişiye ve damak lezzetinize uygun KIRKZÂDE kahve dükkânlarında bulabilirsiniz.


 İşte tüm yönleri ile gerçek ve lezzetli kahvelerin damaklarda KIRK yıl hatır bırakacak KIRKZÂDE Kahveleri KIRKZÂDE KAHVE dükkânlarında bulmanız mümkün.


Saygılarımla 

Yön.Krl.Başk.

Hüseyin KIRK